Індонезія блокує експорт металів та кличе інвесторів для їх переробки

Індонезія була запрошена G7 приєднатися до зустрічі в Саппоро як голова Асоціації держав Південно-Східної Азії або АСЕАН. Лідери G7 наголосили на необхідності співпраці у розробці найважливіших корисних копалин для досягнення кліматичних цілей та захисту від ризиків поставок, таких як війна Росії в Україні.

Індонезія у червні реалізує плани щодо заборони експорту бокситів, кобальту та олова в рамках своєї стратегії щодо отримання більшої економічної вигоди зі своїх багатих природних ресурсів, заявив 15 квітня в інтерв'ю міністр енергетики та гірничодобувної промисловості країни Арифін Тасриф.

<Індонезія відіграє все більш важливу роль в енергетичному переході завдяки найбільшому у світі виробництву нікелю та іншим великим запасам корисних копалин, необхідних для акумуляторів електромобілів та інших технологій електрифікації.

«Те, що ми не дозволяємо, — це експорт сировини, тому що ці корисні копалини не відновлюються», — сказав Тасриф S&P Global Commodity Insights у кулуарах зустрічі міністрів G7 з клімату, енергетики та навколишнього середовища в Саппоро, північна Японія. «У нас 270 мільйонів людей, і з кожним роком їх побільшає. Як ми можемо задовольнити їхні потреби? Ми маємо створювати робочі місця. Щоб створювати робочі місця, ми повинні розвивати проекти та економічну діяльність».

«Хоча ми не дозволяємо експортувати сировину, ми запрошуємо партнерів працювати разом з нами, разом створювати цінність, а потім також ділитися вигодою». Очікується, що заборона на експорт мідного концентрату вплине на плавильні заводи Японії та Південної Кореї, які стали основними споживачами індонезійського концентрату. іноземних виробників нержавіючої сталі, акумуляторів та автомобілів для створення ланцюжка поставок від видобутку та виплавки нікелю до акумуляторів і навіть виробництва електромобілів.