Послуги компанії

Одним з важливих чинників довгострокових, ефективних та взаємовигідних партнерських відносин є надання супутніх послуг для забезпечення всіх потреб Замовника. Тому, крім поставок листового і сортового нержавіючого металопрокату, а також нержавіючої трубопровідної арматури наша компанія надає цілий спектр додаткових послуг:

Навантаження і доставка листового і сортового прокату.

Вся металопродукція, придбана в нашій компанії, може бути доставлена на склад або будівельний об'єкт Замовника по всій території України і країн СНД.

Доставка здійснюється різними автомобілями, тип якого визначається з урахуванням типу, ваги та габаритних розмірів всіх видів металопрокату, присутніх у Вашому замовленні.

Завантаження транспортного засобу проводиться не перевищуючи норм його вантажопідйомності і місткості за габаритами.

Порізка в розмір листового і сортового прокату.

Вся металопродукція, придбана в нашій компанії, за бажанням Замовника, може бути порізана в необхідний розмір.

Наше підприємства має необхідне обладнання для різання металопрокату і здійснює різання нержавіючого листа, круга, квадрата, шестикутника, кутка, смуги, дроту, труби. Весь цей комплекс послуг з різання металу в розмір надається нашою компанією.

Шліфування та полірування зварної нержавіючої труби.

За бажанням Замовника, наша компанія може здійснити шліфування й полірування зварної нержавіючої труби.

Шліфування прибирає сліди шва і глибокі дефекти з поверхні труби і є попередньою (більш грубою) обробкою. Полірування поверхні шляхом зняття тонкого шару металу застосовується для отримання мінімальної шорсткості поверхні і видалення дрібних дефектів.

Наше підприємство має необхідне обладнання для шліфування й полірування зварної нержавіючої труби. Весь цей комплекс послуг надається нашою компанією.

Обклеювання захисною плівкою холоднокатаного листового прокату.

За бажанням Замовника, наша компанія може здійснити обклеювання захисною плівкою і плівкою для глибокої витяжки холоднокатаного листового прокату.

Ми намагаємося зробити наші ціни на нержавіючий металопрокат конкурентними. Зателефонувавши за телефонами: +38 /067/ 539-09-41 (Kyivstar), +38 /067/ 759-80-70 (Kyivstar), +38 /095/ 234-12-19 (Vodafone), +38 /067/ 759-80-20 (Kyivstar), Ви можете уточнити ціни на металопрокат, наші послуги, а також дізнатися діючу гнучку систему знижок.

Ми націлені на плідну взаємовигідну довгострокову співпрацю з нашими клієнтами!