Про компанію

ТОВ "Торговий Дім Тіско Україна" працює на ринку нержавіючого прокату з 2006 року. Наша компанія спеціалізується на поставках листового і сортового нержавіючого металопрокату, а також нержавіючої трубопровідної арматури.

За роки роботи нами налагоджені прямі тісні робочі стосунки з багатьма провідними металургійними підприємствами і заводами-виробниками України і країн СНД.

Особливу увагу наша компанія приділяє якості продукції, що реалізовується. Весь персонал має досвід роботи в області продажу металопрокату, в тому числі і спеціальну освіту.

Менеджери відділу продажів нашої компанії індивідуально підходять до кожного Клієнта, незалежно від обсягу замовлення. Завжди знавці своєї справи і відповідальні. Ми в міру можливостей намагаємося виконати всі побажання наших Клієнтів.

Ми працюємо не з металопрокатом — ми працюємо з людьми! Кожен Партнер компанії, незалежно від обсягів купованого металопрокату, є для нас найбільш цінним. При роботі з кожним Клієнтом ми в першу чергу враховуємо його індивідуальні особливості.

Завдяки такому підходу компанія ТОВ "Торговий Дім Тіско Україна" може оптимально задовольнити вимоги будь-якого Замовника.

Для постійних Клієнтів та Партнерів ми пропонуємо гнучку систему знижок і бонусів. Також розумні знижки можливі при великих обсягах замовлення.

Завдяки нашому бажанню розвиватися, і прагненню до нових знань і можливостей ми впевнено йдемо вперед і стаємо професіоналами своєї справи і надійними помічниками для наших Клієнтів.

Працювати з ТОВ "Торговий Дім Тіско Україна" зручно, тому що:

  • Професіоналізм наших співробітників дозволяють швидко скомплектувати заявку і доставити її в необхідні терміни.
  • Ми дотримуємося помірної цінової політики.
  • Ми не даємо обіцянок, яких не можемо виконати, і дотримуємося простого принципу "довгострокове співробітництво понад сьогочасної вигоди".
  • Ми завжди йдемо на діалог і тримаємо Замовника в курсі виконання замовлення.
  • Ми розуміємо, що життя часом непередбачувана, і можуть виникати форс-мажори і завжди робимо максимум для вирішення виникаючих проблем.
  • Ми готові працювати в тісному контакті не тільки з співробітниками служб закупівель, і керівництвом, але і з технічними фахівцями.
  • Ми твердо впевнені в тому, що ні компанія прикрашає людину, а людина компанію.
  • Ми відкриті до обговорення будь-яких пропозицій в області поставок металопродукції.

Одним з важливих чинників довгострокових, ефективних і взаємовигідних партнерських відносин є надання супутніх послуг для забезпечення всіх потреб Замовника.

Тому, крім поставок листового і сортового нержавіючого металопрокату, а також нержавіючої трубопровідної арматури наша компанія надає цілий спектр послуг з механічної обробки, навантаження і доставці металопрокату.

Наш багаторічний успішний досвід по забезпеченню комплексних постачань нержавіючого металопрокату, гнучка цінова політика і орієнтування на високий результат, дозволяють встановити довгострокові та ефективні відносини з усіма Клієнтами компанії.

Дякуємо за Ваш інтерес до нас. Будемо раді співпраці!

Ми намагаємося зробити наші ціни на нержавіючий металопрокат конкурентними. Зателефонувавши за телефонами: +38 /067/ 539-09-41 (Kyivstar), +38 /067/ 759-80-70 (Kyivstar), +38 /095/ 234-12-19 (Vodafone), +38 /067/ 759-80-20 (Kyivstar), Ви можете уточнити ціни на металопрокат, наші послуги, а також дізнатися діючу гнучку систему знижок.

Ми націлені на плідну взаємовигідну довгострокову співпрацю з нашими клієнтами!