Наша адреса:

49000, Україна, м. Дніпро,
вул. Князя Володимира Великого, 9 (1 поверх)
9:00 - 18:00 Пн.-Чт. 9:00 - 17:00 Пт. сб-нд: вихідний
Замовити дзвінок

Наша адреса:

49000, Україна, м. Дніпро,
вул. Князя Володимира Великого, 9 (1 поверх)
9:00 - 18:00 Пн.-Чт. 9:00 - 17:00 Пт. сб-нд: вихідний
Замовити дзвінок

Імпорт стали з Росії до Індії виріс до восьмирічного максимуму

Імпорт російської сталі до Індії зріс до восьмирічного максимуму за перші 10 місяців фінансового року, що розпочався у квітні 2022 року

 Індія, другий за величиною виробник нерафінованої сталі у світі, імпортувала 281 000 тонн сталі з Росії в період з квітня по січень, що майже в п'ять разів більше, ніж за той же період. (0,0,0);">д назад.

Зростання імпорту є результатом зміщення торгових потоків російської сталі в Азію після того, як західні санкції були введені проти Росії. Ця зміна призводить до витіснення деяких традиційних постачальників, а вітчизняні виробники сталі в Індії висловлюють стурбованість щодо потенційної втрати частки ринку на користь дешевшого імпорту.

Дані показали, що Росія була четвертим за величиною постачальником сталі в Індію в період з квітня по січень, увійшовши в п'ятірку найбільших експортерів стали в країну вперше з 2016/17 фінансового року.

У період з квітня по січень близько 72% постачань сталі з Росії в Індію припадало на гарячекатаний рулон (HRC) і смуги.

>

Дані показали, що Росія витіснила Японію з посади другого за величиною постачальника гарячекатаного рулону до Індії вперше як мінімум за вісім років.

Російські постачальники продали частину свого гарячекатаного прокату індійським покупцям за ціною близько 46 000 індійських рупій ($555,86) за тонну, що як мінімум на 21% дешевше, ніж внутрішні ціни, сказав урядовець, безпосередньо обізнаний з цим питанням. .

Індійські сталеливарні компанії висловили стурбованість щодо дешевшого імпорту сталі з Росії.

«Зростання обсягів та низька ціна викликають занепокоєння, і їх необхідно стримувати», — сказав Джаянт Ачарья, заступник керуючого директора JSW Steel Ltd.

В той же час Росія продовжує залишатися постійним покупцем індійської нержавіючої сталі, і очікується, що ці обсяги зростатимуть.

Jindal Stainless Ltd, найбільший виробник нержавіючої сталі в Індії, заявив, що очікує, що його експорт досягне п'ятирічного максимуму наступного фінансового року завдяки збільшенню поставок до Росії та початку експорту до Південної Америки та Близького Сходу.