Експорт готової сталі з Індії у квітні досяг 13-річного максимуму

Світова асоціація виробників сталі прогнозує високий світовий попит на сталь цього року

Відповідно до статистики, опублікованої Об'єднаним заводським комітетом (JPC), експорт готової сталі з Індії у квітні цього року склав 855 000 тонн, що на 13% більше, ніж у тому ж місяці рік тому, що є новим максимумом.

>

За цей період виробництво нерафінованої сталі в Індії зросло на 1,2% у річному вирахуванні до 10,5 млн тонн, а виробництво чавуну скоротилося на 8,4% у річному вирахуванні до 505 000 тонн.

Згідно зі звітом міністерства, експорт нелегованої сталі у квітні становив 0,767 млн ​​тонн, що на 10% більше, ніж у попередньому році, і на 2% відповідно. З іншого боку, експорт нелегованої та нержавіючої сталі збільшився на 29% (з урахуванням ефекту низької бази) у річному обчисленні та на 44% з березня 2023 року.

Легована сталь, як і раніше, становить більшу частину експорту – майже 90 відсотків загального обсягу. Готова сталь включає нелеговані, леговані та нержавіючу сталь.

З іншого боку, імпорт нелегованої сталі зріс на 46% у річному вирахуванні до 0,293 млн тонн. Таким чином, імпорт сегменту залишився практично на колишньому рівні. Імпорт нелегованої та нержавіючої сталі зріс на 27% у річному обчисленні та на 21% у місячному обчисленні (порівняно з березнем) до 0,167 млн ​​тонн.